LIV IQ - Linde Akıllı Entegre Vana (Kendinden regülatörlü dijital vanalı medikal tüp)

LIV Linde Akıllı Entegre Vana basit kurulumuyla ve kolay kullanımı ile tedaviye hemen, güvenle ve doğru bir şekilde başlayabilirsiniz.

Linde Akıllı Entegre Vana, monte edilmiş dijital entegre bir vana basınç regülatörü olan, hafif ve kullanıma hazır bir mobil gaz çözümüdür. Sağlık personelinin daha etkin bir şekilde çalışması için tasarlanmıştır. Regülatör değişimine ihtiyaç yoktur ve dolayısıyla hasta tedavisinde kesinti olmaz. Basınç hassas bir şekilde verilir ve kontrol edilir. Gaz akış ayarıyla, hastanın ihtiyacı kadar gaz akışı düzenlenebilir.

LIV IQ kullanım sırasında ayarlanan debi ile ne kadar süre gaz besleyebileceğini kullanıcıya bildirir. Dijital vana olmasına karşın, manyetik alandan etkilenmez ve çalışmaya devam eder. Ek uygulamalarla hastane içerisinde ki terminallerle iletişime geçerek hastane sahasında tam dolu, yarı dolu ve boş LIV IQ tüplerinin tek bir merkezden dijital olarak görülerek takip edilebilmesini sağlar.

   - Dijital Entegre regülatörle, gereksinimlerinize tam olarak uyacak şekilde düşük sabit çıkış basıncı ve akış seçimlerine sahip olursunuz.

   - Geniş bir akış aralığı hasta ihtiyaçlarına uyacak şekilde daha hassas bir akış verilmesi anlamına gelir.

   -Dijital Entegre basınç göstergesi sayesinde, tüp içerisindeki gaz miktarı ve tüp içerisindeki gazın ne zaman biteceği her zaman kolay bir şekilde takip edilebilir.

LIV IQ Linde dİJİtal Entegre Vanalı tüplerimiz tedaviye her zaman hazırdır.