İletişim

Bir sorunuz mu var? Linde gazlarını veya ekipmanını sipariş etmeye hazır mısınız? Bize telefon veya e-posta yoluyla ulaşın veya en yakın Linde Satış Ortağına uğrayın. Ayrıca e-Marketimizi de ziyaret edebilirsiniz.

Call center woman

Bize ulaşmak için

Sizlere daha iyi hizmet vermek adına farklı numaralar üzerinden bizimle irtibata geçtiğiniz tüplü gazlar ve ekipman siparişleri ile fatura ve müşteri hesapları konuları hakkında doğrudan iletişime geçebileceğiniz ortak yeni bir hat oluşturduk.

Siparişler, fatura ve müşteri hesapları için 0 850 755 91 91 Müşteri Hizmetleri Hattı üzerinden ya da aşağıda paylaşılan e-posta adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz.


Müşteri Hizmetleri Telefon Hattımız: 0 850 755 91 91

Tüplü Gazlar ve Ekipman Siparişleri için E-Posta Adresimiz: siparis.tr@linde.com

Faturalar için E-Posta Adresimiz: fatura.tr@linde.com

Müşteri Hesapları için E-Posta Adresimiz: tahsilat.tr@linde.com

Sorularınız için E-Posta Adresimizpazarlama@lindegaz.com.tr


Çalışma saatlerimiz: Pazartesi - Cuma 08:00 - 17:30

*Siparişinizi verirken, lütfen danışmanınız ile gaz teslimatında zorluklara neden olabilecek kısıtlamaları (yaya bölgeleri, bekleme bölgeleri veya sınırlı erişim gibi) paylaştığınızdan emin olun.

Geribildirim ve Şikayet Formu

Geribildirim ve şikayetlerinizi bize iletebilirsiniz.

Size en iyi hizmeti ve çözümleri sunmak için çalışıyoruz.

Ürün ve servislerimiz hakkında geribildirimlerinizi ve/veya varsa şikayetlerinizi bize hızlıca iletebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Geribildirim & şikayet oluşturun

Webinar Kayıt Formu

Webinar kaydınızı hemen oluşturun.

Uzmanlarımız tarafından güncel teknolojilerimiz ve size özel çözümlerimiz hakkında gerçekleştirilen webinarlara hemen kayıt olabilirsiniz.

Webinar kaydınızı hemen yaptırın

Worker with forklift, Cylinder handling

Size en yakın satış ortağımızı bulun

Yerel gaz tedarikçinizi geniş ağımız üzerinden bulabilirsiniz. Gaz veya gaz ürünleri teklifleri alabileceğiniz veya teslimat talebinde bulunabileceğiniz Linde Satış Ortaklarını bulabilirsiniz. Kaynak gazı, balon gazı ve soğutma gazı ile gaz ekipmanları ve güvenlik ürünleri dahil olmak üzere çok çeşitli endüstriyel gazları tedarik ediyoruz.

Size en yakın Satış Ortağını bulun