Linde'de Etik ve Uyumluluk

Dürüstlük Taahhüdümüz

Sürdürülebilir bir gelecek için

"Linde'de şirketimizin değerlerine göre yaşıyor ve çalışıyoruz çünkü değerlerimizin başarılı ve sürdürülebilir bir geleceğe giden yolu açtığını anlıyoruz. Hedeflerimize etik olarak ve en yüksek dürüstlükle ulaşmaya çalışıyoruz çünkü güvenilir bir ortak olmak bize iş kazandırır. Faaliyet gösterdiğimiz ve yaşadığımız toplulukları iyileştirmeye kendimizi adadık çünkü kim olduğumuzdan ve yaptıklarımızdan gurur duymak istiyoruz."

Sanjiv Lamba, CEO, Linde PLC 

Uyum Programımız

Tüm paydaşlarımıza fayda sağlıyoruz

İş Ahlakı Kurallarımız ve uyumluluk programımız, iş yaparken en yüksek standartlara uymamızı, faaliyet gösterdiğimiz her yerde geçerli tüm yasa ve düzenlemelere uymamızı ve uyumluluk kültürünün değerini ve sürdürülebilirliğini anlamamızı sağlamak üzere tasarlanmıştır. 

Uyum kültürümüz her gün yaşanmaktadır: Beklentilerimizin çalışanlarımıza eğitimi ve iletilmesi, çalışma hayatlarının ayrılmaz ve sürekli bir olgusudur. Süreçlerimizin, araştırmalarımızın ve denetimlerimizin uygulanması, her zaman elimizden gelenin en iyisini yaptığımızdan emin olmak için tekrarlanır.

Yasalara ve şirketimizin değerlerine uygun iş yapma konusundaki kararlılığımızı görmek için İşyeri Dürüstlük Kurallarımızı ve bazı uyumluluk politikalarımızı okuyun: Rüşvet ve Yolsuzlukla Mücadele.pdf | Rekabet Hukuku Politikası.pdf | Hükümetle İş Yapma Hakkında Global Politika.pdf | Siyasi Bağışlar ve Lobicilikle İlgili Küresel Politika.pdf

Dürüstlük Hattımız

Şirketimizi ve topluluğumuzu koruyoruz


Linde Dürüstlük Hattı bağımsız bir üçüncü taraf tarafından yönetilmektedir. Yasadışı davranış veya İş Dürüstlüğü Kurallarımıza veya diğer uyumluluk politikalarımıza uygun olmayan davranışlar, Dürüstlük Hattı aracılığıyla bildirilebilir. Tüm raporlar gizli tutulacaktır. 

Linde Dürüstlük Hattı 7/24 hizmetinizdedir. Linde'nin Dürüstlük Hattına buradan erişin.