Sıvı gazlar

Linde, Türkiye'deki en büyük dökme gaz tedarikçisi olarak, binlerce kamu ve özel sektör kurumuna endüstriyel gaz tedariki sağlar ve bu kurumların işletme maliyetlerini azaltmasını, çevre emisyonlarını durdurmasını, güvenlik seviyelerini yükseltmesini ve ürün kalitesini iyileştirmesini sağlar.

Sıvılaştırılmış endüstriyel gazlar, geniş bir uygulama yelpazesinde kullanım amacıyla, büyük dökme hacimler halinde ve kriyojenik tankerlerle tesis içi depoya taşınarak çok çeşitli uygulamalarda kullanılmak üzere  müşterilerimize teslim edilir. Gazlar, birkaç günlük arzı karşılayabilen vakum yalıtımlı tanklarda kriyojenik sıvı olarak depolanır ve talep üzerine sıvı ya da gaz halinde kullanılabilir. Ürünlerin sıvı halinde teslimatı sayesinde, gaz kullanıcıları birden fazla tüpden tek bir kriyojenik tanka geçebilirler.

Düşük sıcaklıklarda sıvılaşan gazlar, küçük kriyojenik konteynerlerde ya da birkaç bin litre sıvılaştırılmış gaz taşıyabilen büyük tanklarda tedarik edilebilir.

Küçük kriyojenik tanklar

Linde, tamamı yüksek kalite ve güvenlik standartlarını karşılayacak şekilde tasarlanan çok çeşitli kriyojenik tanklar temin eder. Size en uygun depolama çözümü hakkında tavsiyelerde bulunabilir, kurulum ve hizmete alma servisleri sunabiliriz.

  • Kiralık Tanklar - Pek çok müşteri Linde'den tank kiralar. Gereksinimlerin değişmesi halinde kiralama işlemi daha fazla esneklik sunar ve bakım bizim sorumluluğumuzdadır. Tank her doldurulduğunda kontrol edilir ve operatörlerimiz teknik sorunların büyük kısmını yerinde çözebilir.
  • Müşteri Tankları - Kendi tankınız varsa, Basınçlı Sistemler Emniyet Yönetmeliği 2000 (PSSR)  uyarınca gerekli bakıma tabi olduğu takdirde bu tankı doldurabiliriz. Bu sebeple, tankınızın emniyetli bir şekilde çalıştığından ve yönetmeliklere uygun olduğundan emin olmak için bakım paketleri teklif ediyoruz.


Vakum yalıtımlı tanklar

Yüksek hacimli ihtiyaçları bulunan ve borulu gaz ikmaline uygun operasyonlar yürüten müşteriler için, tesiste yer alan dökme bir kriyojenik depolama tankı en iyi çözümdür. Linde, kapasitesi 3.000 litreden 80.000 litreye kadar değişen vakum yalıtımlı tanklar sunar ve bu tankları, gerekli dağıtım sistemleri ve aksesuarlar ile birlikte müşteri tesislerine kurar. Tankların nereye yerleştirilmesi gerektiği ve emniyet konuları hakkında da tavsiyelerde bulunuruz.

Avantajlar:

  • Yüksek hacimler için uygun maliyetli
  • Sürekli tedarik
  • Hizmet bedeli yok
  • Hizmet dışı kalma süresi yok
  • Yüksek tutarlılık ve saflık seviyesi

Eller serbest sipariş

Linde'nin tankları ile birlikte genellikle, müşterinin tankında ne kadar gaz kaldığını ileten ve tank seviyesinin uzaktan izlenmesini sağlayan telemetre sistemleri sunulur.

Bu sayede, Linde teslimatları otomatik olarak düzenleyebilir ve müşteriye sipariş izleme ve sipariş verme endişesi olmadan tedarikin sürekliliği konusunda güvence sağlanır.

Ürün Portföyü

Aşağıdaki ürünler sıvı halinde mevcuttur:

Bir sorunuz mu var? Sipariş vermeye hazır mısınız?