İletişim

Bir sorunuz mu var? Linde gazlarını veya ekipmanını sipariş etmeye hazır mısınız? Bize telefon veya e-posta yoluyla ulaşın veya en yakın Linde Satış Ortağına uğrayın. Ayrıca e-Marketimizi de ziyaret edebilirsiniz.

Call center woman

Bize ulaşmak için

Bir silindir veya daha yüksek miktarda gaz ya da gaz ekipmanı siparişi vermek veya hizmetlerimizle ilgili herhangi bir sorunuzla ilgilenmek isterseniz, bizimle02626787400 numaralı telefondan veya e-posta yoluyla pazarlama@lindegaz.com.tr email adresinden iletişim kurabilirsiniz.

Çalışma saatleri: Pazartesi - Cuma 08:00 - 17:30

Bizi hemen arayın

*Siparişinizi verirken, lütfen danışmanınız ile gaz teslimatında zorluklara neden olabilecek kısıtlamaları (yaya bölgeleri, bekleme bölgeleri veya sınırlı erişim gibi) paylaştığınızdan emin olun.

Worker with forklift, Cylinder handling

Size en yakın satış ortağımızı bulun

Yerel gaz tedarikçinizi geniş ağımız üzerinden bulabilirsiniz. Gaz veya gaz ürünleri teklifleri alabileceğiniz veya teslimat talebinde bulunabileceğiniz Linde Satış Ortaklarını bulabilirsiniz. Kaynak gazı, balon gazı ve soğutma gazı ile gaz ekipmanları ve güvenlik ürünleri dahil olmak üzere çok çeşitli endüstriyel gazları tedarik ediyoruz.

Size en yakın Satış Ortağını bulun